bursachat.net

Bursa Chat Sohbet
Bursa Sohbet Sitesi

Bursalıların üyeliksiz ücretsiz mobil cihazlardan bile online sohbet
ederek tanıştığı chat sohbet odaları burada.

bursachat.net - canlı sohbet uygulaması

Hakkımızda

Sizler için özenle hazırladığımız hakkımızda sayfası

Bizler her ne kadar yazılı chat sohbet sitesi olsak da, seviyeli sohbet ilkesiyle ilerleyen küçük bir aileyiz. Ailemizin ferdi olarak gördüğümüz siz kullanıcıların rahatını düşünerek çıktığımız bu yolda, mobil sohbet sitelerinin lideri konumundayız. Kullanıcılarımız bizlere heryerden her an ulaşabilsinler diyerek ücretsiz bedava sohbeti sunarak bir ilk yaşatmak istedik aslında.
Üyelik gerektirmeden kimseyi zor durumda bırakmadan yeni insanlarla tanışıp çevremizi genişlettiğimiz sitemizde küçük ailemize sizlerde dahil olarak geniş bir aile olmayı hedefliyoruz.Bursachat.net Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce kullanıcıya ücretsiz sohbet imkanı sunan, seviyeyi kaliteyi kuruluşundan bu zamana kadar sohbetine aşılamış chat sohbet sitelerinin en nadide en gözdesidir.

Yenilenen tasarımı ile sohbeti kolaylaştıran aynı zamanda güven kokan bursachat.net canlı sohbet ediyor, canlı radyo dinliyor sizleri de bekliyor. Sohbet ederken sizlere sunduğumuz radyo yayınları ile canlı konuk olabilir sesinizi tüm kullanıcılara duyurabilirsiniz. Yada ilanı aşka ne dersiniz ;)

Java yok, indirme yok herhangi bir ücret talep eden yok.. Kısacası bizde yok yok. Mobil sohbet ile herzaman her yerde bursachat.net.. Sizlerin huzurunu sağlamak güvenli sohbet platformu oluşturmak için kurduğumuz sohbet yönetim grubumuzu unutmamak lazım.
Sohbet Yöneticilerimiz
Sohbet sırasında yada oyun kanallarımız da yaşamanızı her ne kadar istemesek de yaşayabileceğiniz tüm problemlere yönelik tarafımızca seçilmiş ve çeşitli eğitimler almış sohbet odası yöneticilerimiz bulunmaktadır. Sohbet odalarında en üstte bulunan ve isminin başında yönetici simgelerinden biri ile ( ~ | & | @ | . ) tanımlanmış yöneticilerimizden her zaman destek alabilirsiniz. Yönetici bulunmayan kanallardaysanız #Help komut yardım ve #OperHelp yönetici yardım kanallarımızdan her daim soru ve sorunlarınız hakkında destek talep edebilirsiniz. Biz bir aileyiz. Hepiniz çok hoşgeldiniz.

Bursa Sohbet odalarına katılmaya hazır mısınız?

Bursa'nın dört bir yanındaki insanlarla ücretsiz Bedava Sohbet edin..