bursachat.net

Bursa Chat Sohbet
Bursa Sohbet Sitesi

Bursalıların üyeliksiz ücretsiz mobil cihazlardan bile online sohbet
ederek tanıştığı chat sohbet odaları burada.

bursachat.net - canlı sohbet uygulaması

mIRC indir

Tüm virüs taramalarından başarıyla geçmiş türkçe mIRC indir ve doyumsuz sohbet'e başla.

mIRC Nedir?

Bilgisayarlarınızdan özellikle operatör yada irc görevlisiyseniz Bursachat.net mIRC tam size göre. Kolay ve anlaşılır ara yüzü ile kanal yönetiminizi kolaylaştırır. Windows bilgisayarlarınızdan mIRC’imizi indirirek kolayca kurulum yapıp sunucumuza bağlanabilirsiniz. Peki mirc nedir ne değildir?

IRC sunucularına bağlanmak için bazı programlara gerek vardır. Bunlardan en popüler olanı mIRC((M)ardam Khaled Bey (I)nternet (R)elay (C)hat)’tir. mIRC üzerinden rahat sohbet edebilir ve üzerinde değişiklikler yapılabilir. Bununla birlikte insanlar kendi mIRC programlarını oluşturmaya başladılar bile. O zamanlar mIRC yazabilen insanlara mIRC Script Coder denildi. mIRC üzerinde değişiklik yaparak renklendirdiler ve kendilerine uygun alt yapısı yine mIRC olan programlarını kullanılabilir hale getirdiler. Böylelikle daha ilgi çekici olmaya başladı.

mIRC‘in popüler olmasının nedeni hiç kuşkusuz yazılı sohbetin hızlı ve aynı anda bir çok kişiyle birden yapılmasıdır. Şu an kullandığımız Whatssapp, Messenger vb. Programlar da belki de mIRC’den etkilenmişlerdir bilemeyiz ki. Ama zaman geçtikçe mIRC kullanan kullanıcılar azalmış olmasına rağmen ne dillerden nede sistemin gözünden hiç düşmeyecek anlaşılan o.

mIRC Sohbet

Bazı sohbet siteleri özel kodlarla mIRC kullanmayı yasaklıyorlar. Teknoloji öyle akıl almaz ilerliyor ki artık Mobil Android cihazlarınıza mirc indirebiliyorsunuz. Sizlere nasıl bir kolaylık sunuyor dersiniz. 

Mirc sohbet kullanıcıların daha rahat daha eğlenceli vakit geçirsinler diye tasarlanmış bir sistemdir. Sohbet etmek isteyen kullanıcılar web sayfalar üzerinden giriş sağlamak yerine kullanışlı ve hızlı yöntem ararlar bu noktada mirc tam olarak aranılan kandır.

Sistem tamamen kodlama ile yazılmıştır. Açık kod sayesinde kullanıcıların kendilerine özel olarak düzenleme izni verilmesi tercih sebebidir. Böylelikle kullanıcı kendi mIRC ini hazırlayabilir.

Yapılma amacı kolaylık ve kullanıcıların komut ile değilde menü yardımı ile daha hızlı işlem yapmalarını sağlamaktır. Günümüzde sosyal medyalar mIRC sitelerinin önünde görünüyor olsada hala binlerce kullanıcıya ev sahipliği etmektedir. Ama gelin görün ki bizim eski kurt dediğimiz daimi kullanıcılarımızın kefen parası kadar kıymetli ve değerli.

Peki siz eski kurtlar gibi mircmi tercih edersiniz yoksa mobil telefonlara uygun programlarımızı mı?

Sohbet Etme Kolaylığı

Bu programın belki de en güzel yanlarından birisi seri sohbet etmek. Kısa yol tuşuyla diğer türlü uzunca yazacağımız komutları depolayabiliyoruz.

Farklı mizah türü cevap yada kelimeleriyle size farklı bir deneyim katıyor. Ekran olarak geniş bir açıya sahip olduğu için sohbeti kaçırmamanızı sağlıyor. Birden fazla sunucuya aynı anda girmenizde başka farklı özelliğidir.

Not defterinden tutun ki online zamanlayıcı ya kadar. Birçok özelliği bulunuyor. Hala bu deneyimi yaşamadıysanız eğer, Bursachatnet sitesine gelerek mıRC indir kısmından bedava indirip pratik bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Sadece kullanıcılarımıza özel tasarladığımız Bursachat mIRC chat programımız ile anında sohbete bağlanıp rengarenk sohbet odalarına akın edebilirsiniz. Eskinin farklı chat deneyimlerini edinebilirsiniz.

Tıkla mIRC indir

Bursa Sohbet odalarına katılmaya hazır mısınız?

Bursa'nın dört bir yanındaki insanlarla ücretsiz Bedava Sohbet edin..